Wido-Profil Sp. z o.o. # Fasady wentylowane # Balustrady i poręcze # Stolarka aluminiowa # Konsole pasywne ze stali nierdzewnej
Dotacje unijne

Strefa architekta

Strefa Architekta powstała z myślą o wszystkich architektach i projektantach, którzy chcą poznać produkty i rozwiązania Wido-Profil celem wykorzystania w swoich realizacjach.

Znajdziecie tu Państwo szereg informacji, katalogów , gotowych rozwiązań typowych, zdjęć i filmów, materiałów oraz inspiracji, które mamy nadzieję, że nie tylko przekonają Was do współpracy i zastosowania rozwiązań proponowanych przez Wido-Profil ale także pomogą i ułatwią projektowanie.

Platforma Strefa Architekta będzie się ciągle rozwijać. Chcemy, abyście mieli wpływ na jej zawartość i treść . Dlatego będziemy wdzięczni za przesyłanie Waszych uwag i sugestii na adres sprzedaz@wido.pl

Zachęcamy do zapoznania się z profesjonalnymi katalogami, aprobatami technicznymi i certyfikatami oraz pozostałą dokumentacją będącą do Waszej dyspozycji po zalogowaniu (w dziale download), w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź pocztą e-mail. Jesteśmy też obecni na platformach społecznościowych.