Wido-Profil Sp. z o.o. # Fasady wentylowane # Balustrady i poręcze # Stolarka aluminiowa # Konsole pasywne ze stali nierdzewnej
Dotacje unijne

O firmie

Firmy Wido-Profil oraz Wido-System mają ugruntowaną pozycję na rynku działając od wielu lat. Oferujemy szeroki zakres produktów i usług budowlano-montażowych m in. fasady wentylowane, podkonstrukcje aluminiowe, podkonstrukcje ze stali nierdzewnej, balustrady systemowe, stolarkę aluminiową i zadaszenia.

Unikalne i komplementarne rozwiązania systemowe znajdują zastosowanie zarówno dla obiektów użyteczności publicznej, mieszkalnych, przemysłowych, architektury miejskiej, centrów handlowych i biurowo-administracyjnych, jak i posesji prywatnych. Nasza oferta to również profesjonalne doradztwo, projektowanie, usługi lakierowania proszkowego, odlewanie grawitacyjne aluminium oraz sprzedaż i obróbka płyt elewacyjnych.

Realizację najbardziej niestandardowych rozwiązań i sprawną obsługę inwestycji umożliwia nam profesjonalna kadra, doświadczone ekipy montażowe oraz nowoczesny park maszyn obejmujący maszyny CNC walcarko-giętarki cyfrowe, specjalistyczne obrabiarki cyfrowe, prasy, maszyny do cięcia wodą,  itp. Dzięki współpracy ze stałymi odbiorcami nasze produkty dostępne są na terenie całego kraju. Wido-Profil ma również swoich partnerów w krajach UE. Nasze produkty znalazły zastosowanie w kilkuset inwestycjach na terenie kraju i zagranicą. Są wśród nich zlecenia od prywatnych inwestorów, generalnych wykonawców jak również prestiżowe aranżacje miejskie.

W trosce o sprawną obsługę naszych klientów wdrażamy - w ramach projektów z udziałem środków unijnych (patrz w dziale projekty) - Wido-Portal, który jest narzędziem B2B wspomagającym projektowanie i stosowanie naszych produktów. Z uwagi na specyficzne potrzeby branży i brak odpowiednich , gotowych programów Wido-Portal wraz ze wszystkimi aplikacjami jest narzędziem unikalnym.  Więcej w dziale: Oprogramowanie

Jako firma innowacyjna prowadzimy prace badawcze nad wdrożeniem kilku wynalazków.